| Bijzettafel Amato Rondo Small onderstel in walnoot met rond Pietro blad in marmer kleur Portoro Brown Ø 40 x 40 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. De natuurlijke pracht van marmer, het statige design en de hoog kwalitatieve afwerking maken deze bijzettafel tot een uitzonderlijke schoonheid. De kleur, Portoro Brown, is een sublieme marmersoort is te herkennen aan het bruingouden patroon en witte aders die het diep zwarte oppervlak doorbreken en een gevoel prestige en verfijning oproepen. De ronde vorm straalt een gevoel van gezelligheid en zachtheid uit terwijl de tijdloze schoonheid van de walnoten poten het ontwerp een warme en luxueuze finisching touch geven. Kortom een bijzettafel de in geen tijd het stralende middelpunt van je interieur zal worden. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Webartikelnummer | 120920+629951+72264 |


Amato brengt lijnen en rondingen samen in één heldere vormentaal. Het blad oogt strak bovenaan en zacht afgerond eronder. Een subtiel spel tussen kracht en zachtheid. Vormen en materialen variëren: hout, keramiek, Claylime of marmer. Rond, ovaal, bootvormig of organisch. Eettafels, salontafels, bijzettafels en consoletafels. Eén vormentaal. Altijd dezelfde rustige signatuur.



| Vorm tafelblad |
| Rond |
| Type poten | Cilinder |
| Collectie product | Amato Rondo |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Kleur frame | Walnoot |
| Kleur tafelblad | Bruin |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Marmer |
| Detailkleur tafelblad | Portoro Brown |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |




