



| Eettafel Amato Rondo onderstel met plat ovaal Amato blad in Claylime in kleur Ecru 260 x 110 x 79 cm | |
| Amato is een tafelcollectie waarin scherpe lijnen en zachte afrondingen samenkomen in een herkenbare signatuur. Het tafelblad is strak bovenaan en verfijnd afgerond onderaan, wat zorgt voor een subtiele spanning in vorm. Verkrijgbaar in verschillende afgeronde vormen en materialen, van hout en Claylime tot keramiek. De statige poot, recht afgesneden op het vloeroppervlak, brengt rust en structuur. Een veelzijdige collectie waarin vorm en gebruik samenkomen in tijdloze elegantie. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 110 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |


| Webartikelnummer | 2*120926+120776 |
| Vorm tafelblad | Plat ovaal |
| Aantal personen | 8 personen |
| Collectie product | Amato Rondo |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Ecru |
| Kleur tafelblad | Ecru |
| Materiaal onderstel tafel | Claylime |
| Materiaal tafelblad | Claylime |
| Detailkleur tafelblad | Ecru |
| Afwerking onderstel | Handgeschilderd |
| Krasbestendig tafelblad | Matig krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | België |
| Productieland tafelblad | Indonesië |
| Productieland poten | Indonesië |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |

