



| Eettafel Amato Rondo onderstel met rond Amato blad in gerookte eik Ø160 x 76 cm | |
| Amato is een tafelcollectie waarin scherpe lijnen en zachte afrondingen samenkomen in een herkenbare signatuur. Het tafelblad is strak bovenaan en verfijnd afgerond onderaan, wat zorgt voor een subtiele spanning in vorm. Verkrijgbaar in verschillende afgeronde vormen en materialen, van hout en Claylime tot keramiek. De statige poot, recht afgesneden op het vloeroppervlak, brengt rust en structuur. Een veelzijdige collectie waarin vorm en gebruik samenkomen in tijdloze elegantie. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 160 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Webartikelnummer | 3*608054+608043 |


Amato brengt lijnen en rondingen samen in één heldere vormentaal. Het blad oogt strak bovenaan en zacht afgerond eronder. Een subtiel spel tussen kracht en zachtheid. Vormen en materialen variëren: hout, keramiek, Claylime of marmer. Rond, ovaal, bootvormig of organisch. Eettafels, salontafels, bijzettafels en consoletafels. Eén vormentaal. Altijd dezelfde rustige signatuur.



| Vorm tafelblad |
| Rond |
| Type poten | Cilinder |
| Aantal personen | 6 personen |
| Collectie product | Amato Rondo |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Krasbestendig tafelblad | Matig krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Kleur frame | Donkerbruin (gerookt) |
| Kleur tafelblad | Donkerbruin (gerookt) |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Gerookte eik |
| Hittebestendig | Nee |
| Productie techniek poten | , |
| Productieland poten | Indonesië |
| Productieland tafelblad | Indonesië |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 10 - 11 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Nee |




