| Salontafel Amato Rondo XSmall onderstel met rond Amato blad in natuurkleurige eik Ø100 x 24 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. De natuurkleurige eik zorgt voor warmte en geborgenheid in je interieur.Het prachtige, zichtbare patroon van de houtnerven versterkt de natuurlijke uitstraling en voegt authenticiteit en karakter toe aan deze tafel. De hoogwaardige afwerking en handige ronde vorm maken van deze tafel een echte eyecatcher. Kortom de perfecte toevoeging voor je woonkamer. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 23.7 cm |
| Webartikelnummer | 120773+120703 |
| Vorm tafelblad | Rond |


Amato brengt lijnen en rondingen samen in één heldere vormentaal. Het blad oogt strak bovenaan en zacht afgerond eronder. Een subtiel spel tussen kracht en zachtheid. Vormen en materialen variëren: hout, keramiek, Claylime of marmer. Rond, ovaal, bootvormig of organisch. Eettafels, salontafels, bijzettafels en consoletafels. Eén vormentaal. Altijd dezelfde rustige signatuur.



| Type poten |
| Cilinder |
| Collectie product | Amato Rondo |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Kleur frame | Naturel |
| Kleur tafelblad | Natuur |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Natuur eik |
| Kleur | Natuur |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |




