| Salontafel Amato Rondo XSmall onderstel met rond Amato blad in walnoot Ø100 x 24 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. De warme, donkerbruine kleur zorgt voor een rustgevende sfeer die doet denken aan de schoonheid van de natuur. Bovendien is walnoot prachtig te combineren met zachte nudetinten, beige en zwart. De hoogwaardige afwerking en handige ronde vorm maken van deze tafel een echte eyecatcher. Kortom de perfecte toevoeging voor je woonkamer. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 23.7 cm |
| Webartikelnummer | 120774+120704 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Type poten |


Amato brengt lijnen en rondingen samen in één heldere vormentaal. Het blad oogt strak bovenaan en zacht afgerond eronder. Een subtiel spel tussen kracht en zachtheid. Vormen en materialen variëren: hout, keramiek, Claylime of marmer. Rond, ovaal, bootvormig of organisch. Eettafels, salontafels, bijzettafels en consoletafels. Eén vormentaal. Altijd dezelfde rustige signatuur.



| Cilinder |
| Collectie product | Amato Rondo |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Kleur frame | Walnoot |
| Kleur tafelblad | Walnoot |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Walnoot |
| Kleur | Walnoot |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |




