

| Salontafel Amato Rondo XSmall onderstel met blobvormig Amato blad in natuurkleurige eik 157 x 80 x 29 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. De natuurkleurige eik zorgt voor warmte en geborgenheid in je interieur.Het prachtige, zichtbare patroon van de houtnerven versterkt de natuurlijke uitstraling en voegt authenticiteit en karakter toe aan deze tafel. Naast de hoogwaardige afwerking springt deze tafel er uit dankzij zijn unieke vorm. De blobvorm haalt zijn inspiratie uit de organische vormen van de natuur en maakt van deze salontafel een echte eyecatcher. Kortom de perfecte toevoeging voor je woonkamer. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 157 cm |
| Hoogte | 29 cm |
| Webartikelnummer | 120884+120796 |
| Vorm tafelblad | Blob |
| Collectie product | Amato Rondo |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Natuur |
| Kleur tafelblad | Natuur |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Natuur eik |
| Kleur | Natuur |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |