| Salontafel Amato Rondo XSmall onderstel met blobvormig Amato blad in zwarte eik 157 x 80 x 34 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. De zwarte kleur zorgt voor een knus en geborgen gevoel. In minimalistische interieurs zorgt de donkere tint voor het nodige contrast en extra diepte. Bovendien versterken de natuurlijke nerven van het hout de unieke schoonheid van deze tafel. Naast de hoogwaardige afwerking springt deze tafel er uit dankzij zijn unieke vorm. De blobvorm haalt zijn inspiratie uit de organische vormen van de natuur en maakt van deze tafel een echte eyecatcher. Kortom de perfecte toevoeging voor je woonkamer. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 157 cm |
| Hoogte | 33.7 cm |
| Webartikelnummer | 120887+120795 |
| Vorm tafelblad |


| Collectie product | Amato Rondo |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Zwarte eik |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |



