| Salontafel Amato Rondo XSmall onderstel met blobvormig Amato blad in walnoot 113 x 56 x 49 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. De warme, donkerbruine kleur zorgt voor een rustgevende sfeer die doet denken aan de schoonheid van de natuur. Bovendien is walnoot prachtig te combineren met zachte nudetinten, beige en zwart. Naast de hoogwaardige afwerking springt deze tafel er uit dankzij zijn unieke vorm. De blobvorm haalt zijn inspiratie uit de organische vormen van de natuur en maakt van deze salontafel een echte eyecatcher. Kortom de perfecte toevoeging voor je woonkamer. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 56 cm |
| Lengte | 113 cm |
| Hoogte | 48.7 cm |
| Webartikelnummer | 120897+120700 |
| Vorm tafelblad | Blob |


| Collectie product | Amato Rondo |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Walnoot |
| Kleur tafelblad | Walnoot |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Walnoot |
| Kleur | Walnoot |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |



