| Bijzettafel Amato Rondo onderstel met plat ovaal Amato blad in zwarte eik 60 x 30 x 49 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. De zwarte kleur zorgt voor een knus en geborgen gevoel. In minimalistische interieurs zorgt de donkere tint voor het nodige contrast en extra diepte. Bovendien versterken de natuurlijke nerven van het hout de unieke schoonheid van deze tafel. Naast de hoogwaardige afwerking springt deze tafel er uit dankzij zijn unieke vorm. De plat ovale vorm geeft deze tijdloze bijzettafel een gezellige en uitnodigende uitstraling. Kortom de perfecte toevoeging voor je interieur. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 30 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 49 cm |
| Webartikelnummer | 607928+607924 |
| Vorm tafelblad | Plat ovaal |


| Collectie product | Amato Rondo |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Zwarte eik |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 9 - 10 weken |

