| Salontafel Amato Rondo XSmall onderstel met blobvormig Amato blad in gerookte eik 113 x 56 x 24 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. De tafel heeft een gevlamde, diepbruine kleur die diepte toevoegt en hem een eigen karakter geeft. De warme uitstraling brengt de natuurlijke schoonheid naar binnen in jouw woonkamer. Naast de hoogwaardige afwerking springt deze tafel er uit dankzij zijn unieke vorm. De blobvorm haalt zijn inspiratie uit de organische vormen van de natuur en maakt van deze salontafel een echte eyecatcher. Kortom de perfecte toevoeging voor je interieur. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 56 cm |
| Lengte | 113 cm |
| Hoogte | 24 cm |
| Webartikelnummer | 608048+608008 |
| Vorm tafelblad | Blob |


| Collectie product | Amato Rondo |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Donkerbruin (gerookt) |
| Kleur tafelblad | Donkerbruin (gerookt) |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Gerookte eik |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |



