| Amrit tapijt Silver Sage 160x230cm | |
| Laat je verrassen door de stijlvolle uitstraling van het handgeweven Amrit tapijt in de tijdloze kleur Silver Sage. Door de subtiele horizontale witte naden verweven tussen de donkere beige-en grijstinten ontstaat er een speels contrast waardoor het tapijt een unieke uitstraling geniet. Dankzij zijn samenstelling uit polyester en katoen krijg je bovendien een zijdeachtige textuur samen met een uitstekende kleurbestendigheid. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 230 cm |
| Lengte | 160 cm |
| Webartikelnummer | 91517 |
| Collectie product | Amrit |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Kleur | Beige |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 13.7 kg |