



| Arama tapijt Ivory Grey 200x300cm | |
| Op zoek naar een subtiele eyecatcher? Dan is het Arama tapijt volledig je ding. Dit tapijt in Ivory Grey verleidt met zijn zachte ivoren tinten en unieke kleurnuances die een verweerde uitstraling creëren. Bovendien is de Arama handgeweven uit viscose en katoen. Hierdoor beschikt dit tapijt over een prachtige zijdeachtige glans en een zachte textuur. (Let op: viscose tapijten verliezen vezels in de eerste maanden van gebruik en het gebruik van tapijtreiniger wordt voor dit materiaal afgeraden) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Netto gewicht Product | 25.2 |
| Webartikelnummer | 66268 |
| Collectie product | Arama |
| Kleur | Grijs, Wit |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 27.6 kg |