

| Arati tapijt Silver Cloud 200x300cm | |
| Modern en onderhoudsvriendelijk, dat is de Arati. Dit tapijt in Silver Cloud trekt de aandacht met zijn uitgebreide en tegelijk subtiele kleurenpalet. Door zijn kleine dikte en harde textuur is de Arati uiterst slijtvast en makkelijk in onderhoud. Kortom, de uitgelezen kandidaat voor onder jouw eettafel. Dit tapijt is handgemaakt uit wol, polyester en katoen. (Let op: tapijten gemaakt uit wol zijn tot 6 maanden gevoelig aan pluisvorming en uitrafelen) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Webartikelnummer | 91528 |
| Collectie product | Arati |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Kleur | Grijs |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 3 - 4 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 17.4 kg |