| Arezzo fauteuil in Nova stof Lunar met stoelpoot in zwarte eik | |
| Fauteuil Arezzo heeft een eigentijds ontwerp met zachte, afgeronde lijnen. De licht gebogen rugleuning vloeit harmonieus over in de brede zitting en zorgt voor een comfortabel zitgevoel. Houten poten brengen warmte en structuur. Met zijn uitgebalanceerde zithoogte sluit Arezzo moeiteloos aan bij low dining. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 66.5 cm |
| Diepte | 73 cm |
| Hoogte | 71 cm |
| Hoogte zitting | 41 cm |
| Diepte zitting | 51.5 cm |
| Webartikelnummer | 638097 |


| Collectie product |
| Arezzo |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 9.1 |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Zwarte eik |
| Kleur | Grijs |
| Detailkleur zitting | Lunar |
| Stof collectie | Nova |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Zwart |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 9.1 kg |
| Garanties | All in House Service set voor 1-zit zetel in stof |

