


| Arno barkast in zwarte eik 110 x 45 x 150 cm | |
| Eenvoud in zijn puurste vorm. Arno kenmerkt zich door strakke lijnen, warme houttinten en greeploze fronten die rust brengen in je interieur. De combinatie van deuren en lades zorgt voor een helder en verzorgd geheel, subtiel geaccentueerd door fijne schaduwranden. Van tv-meubel tot dressoir en barkast: een tijdloze reeks, minimalistisch in vorm en praktisch in gebruik. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 110 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Webartikelnummer | 65255 |
| Push to open | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 3 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Nee |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Collectie product | Arno |
| Type poten | Hangend/staand |
| Type kast | Barkast |
| Netto gewicht Product | 102 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal kast | Zwarte eik |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 123 kg |