
| Arno barkast in gerookte eik met ronde poten 110 x 45 x 168 cm | |
| Eenvoud in zijn puurste vorm. Arno kenmerkt zich door strakke lijnen, warme houttinten en greeploze fronten die rust brengen in je interieur. De combinatie van deuren en lades zorgt voor een helder en verzorgd geheel, subtiel geaccentueerd door fijne schaduwranden. Van tv-meubel tot dressoir en barkast: een tijdloze reeks, minimalistisch in vorm en praktisch in gebruik. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 110 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 168 cm |
| Webartikelnummer | 605954+604726 |
| Push to open |


| Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 3 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Nee |
| Aantal legplanken | 1 |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Collectie product | Arno |
| Type poten | Ronde metalen poten |
| Type kast | Barkast |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Maximale draagkracht lades | 10 kg |
| Maximale draagkracht legplanken | 15 kg |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Donkerbruin (gerookt) |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal kast | Gerookte eik |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 18 - 19 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |

