


| Arno dressoir in natuurkleurige eik 165 x 45 x 51 cm | |
| Eenvoud in zijn puurste vorm. Arno kenmerkt zich door strakke lijnen, warme houttinten en greeploze fronten die rust brengen in je interieur. De combinatie van deuren en lades zorgt voor een helder en verzorgd geheel, subtiel geaccentueerd door fijne schaduwranden. Van tv-meubel tot dressoir en barkast: een tijdloze reeks, minimalistisch in vorm en praktisch in gebruik. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 165 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 51 cm |
| Webartikelnummer | 121071 |
| Push to open | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 3 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Ja |
| Aantal legplanken | 1 |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Collectie product | Arno |
| Type poten | Hangend/staand |
| Type kast | Dressoir |
| Netto gewicht Product | 62.1 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Maximale draagkracht lades | 10 kg |
| Maximale draagkracht legplanken | 15 kg |
| Kleur | Natuur |
| Materiaal kast | Natuur eik |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 73.6 kg |