
| Arno hoge dressoir in natuurkleurige eik met vierkante poten 140 x 45 x 108 cm | |
| Eenvoud in zijn puurste vorm. Arno kenmerkt zich door strakke lijnen, warme houttinten en greeploze fronten die rust brengen in je interieur. De combinatie van deuren en lades zorgt voor een helder en verzorgd geheel, subtiel geaccentueerd door fijne schaduwranden. Van tv-meubel tot dressoir en barkast: een tijdloze reeks, minimalistisch in vorm en praktisch in gebruik. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 140 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 108 cm |
| Webartikelnummer | 69399+94441 |
| Push to open |


| Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Nee |
| Aantal legplanken | 2 |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Collectie product | Arno |
| Type poten | Vierkante metalen poten |
| Type kast | Hoge dressoir |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Maximale draagkracht lades | 10 kg |
| Maximale draagkracht legplanken | 15 kg |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Natuur |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal kast | Natuur eik |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 18 - 19 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |

