




| Arno tv-meubel in zwarte eik 130 x 45 x 34 cm | |
| Eenvoud in zijn puurste vorm. Arno kenmerkt zich door strakke lijnen, warme houttinten en greeploze fronten die rust brengen in je interieur. De combinatie van deuren en lades zorgt voor een helder en verzorgd geheel, subtiel geaccentueerd door fijne schaduwranden. Van tv-meubel tot dressoir en barkast: een tijdloze reeks, minimalistisch in vorm en praktisch in gebruik. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 130 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 34 cm |
| Push to open | Nee |
| Aantal deuren |


| Aantal lades | 2 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Nee |
| Aantal legplanken | 1 |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Type kast | Tv-meubel |
| Netto gewicht Product | 40.9 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Webartikelnummer | 65248 |
| Type poten | Hangend/staand |
| Collectie product | Arno |
| Materiaal kast | Zwarte eik |
| Kleur | Zwart |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 40.9 kg |

