
| Arno tv-meubel in gerookte eik met ronde poten 150 x 45 x 52 cm | |
| Eenvoud in zijn puurste vorm. Arno kenmerkt zich door strakke lijnen, warme houttinten en greeploze fronten die rust brengen in je interieur. De combinatie van deuren en lades zorgt voor een helder en verzorgd geheel, subtiel geaccentueerd door fijne schaduwranden. Van tv-meubel tot dressoir en barkast: een tijdloze reeks, minimalistisch in vorm en praktisch in gebruik. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 150 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 52 cm |
| Aantal legplanken | 1 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd |


| Nee |
| Maximale draagkracht legplanken | 15 kg |
| Maximale draagkracht lades | 10 kg |
| Type kast | Tv-meubel |
| Type poten | Ronde metalen poten |
| Collectie product | Arno |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Nee |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Push to open | Nee |
| Webartikelnummer | 605954+604709 |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Donkerbruin (gerookt) |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal kast | Gerookte eik |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |

