




| Arno tv-meubel in gerookte eik met vierkante poten 200 x 45 x 52 cm | |
| Eenvoud in zijn puurste vorm. Arno kenmerkt zich door strakke lijnen, warme houttinten en greeploze fronten die rust brengen in je interieur. De combinatie van deuren en lades zorgt voor een helder en verzorgd geheel, subtiel geaccentueerd door fijne schaduwranden. Van tv-meubel tot dressoir en barkast: een tijdloze reeks, minimalistisch in vorm en praktisch in gebruik. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 200 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 52 cm |
| Push to open | Nee |
| Aantal deuren |


| 3 |
| Aantal lades | 2 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Nee |
| Aantal legplanken | 1 |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Type kast | Tv-meubel |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Maximale draagkracht lades | 10 kg |
| Maximale draagkracht legplanken | 15 kg |
| Webartikelnummer | 69399+604711 |
| Type poten | Vierkante metalen poten |
| Collectie product | Arno |
| Materiaal kast | Gerookte eik |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Donkerbruin (gerookt) |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 11 - 12 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Nee |

