


| Asiso zitbank in natuurkleurige eik 200 cm met zitting in Fresco stof Natural | |
| Asiso brengt materiaal en vorm samen in een licht en doordacht ontwerp. De royale, zacht gestoffeerde zitting rust op een verfijnd houten onderstel dat het silhouet open en luchtig houdt. Afgeronde hoeken verzachten de belijning en zorgen voor comfortabel gebruik. Dankzij zijn lichte opbouw staat Asiso moeiteloos aan tafel, in de hal of als extra zitplek in de leefruimte. Een zitbank die rust en samenhang brengt in elke ruimte. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 200 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Hoogte | 49 cm |
| Hoogte zitting | 49 cm |
| Diepte zitting | 40 cm |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 652634+652626+653204 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Asiso |
| Samenstelling stof | acryl, polypropyleen, polyester & katoen |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Type stof | Plat geweven |
| Kleur poten | Natuur |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Fresco |
| Materiaal frame stoel | Natuur eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 1 - 2 weken |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |