| Asmi tapijt Cub Ivory 200x300cm | |
| Een stijlvolle hedendaagse uitstraling met een trendy knipoog, dat is de Asmi. Door het Berber-geïnspireerde diamantvormige patroon creëert dit tapijt een unieke sfeer die uitstekend past binnen zowel strakke als eigenzinnige interieurs. Deze uitvoering in Cub Ivory combineert een brede waaier aan grijstinten met subtiele ivooraccenten. Dankzij zijn samenstelling uit polyester en katoen krijg je bovendien een zijdezachte textuur samen met een uitstekende kleurbestendigheid. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Webartikelnummer | 91538 |
| Collectie product | Asmi |
| Netto gewicht Product | 19.7 |
| Kleur | Grijs |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 20.2 kg |