| Aviano fauteuil in Aria stof Mastic met stoelpoot in natuurkleurige eik | |
| Aviano brengt zachte rondingen en lichtheid samen in een verfijnd ontwerp. De lage rug en het royale zitvlak zorgen voor comfortabel zitten, terwijl subtiel uitlopende poten het geheel licht en elegant houden. Dankzij de lagere zithoogte voelt Aviano zich naadloos thuis rond een low dining tafel. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 67 cm |
| Diepte | 72 cm |
| Hoogte | 71 cm |
| Hoogte zitting | 40.5 cm |
| Diepte zitting | 51.5 cm |
| Webartikelnummer | 637175 |


| Collectie product |
| Aviano |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 8.9 |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Natuur eik |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Mastic |
| Stof collectie | Aria |
| Samenstelling stof | gerecycleerd polyester |
| Kleur poten | Naturel |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Slijtvastheid (Martindale) | 90000 |
| Pilling | 3-4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 11 kg |
| Garanties | All in House Service set voor 1-zit zetel in stof |

