
| Baci kussen in Dolce stof Feather 45 x 45 cm | |
| Op zoek naar de finishing touch voor jouw interieur? Dan bieden de Baci kussens de perfecte oplossing. Dit kussen met hoes in Dolce stof Feather komt zeer mooi tot zijn recht op zichzelf en in combinatie met andere bekledingen. Totale afmeting: L 45 x B 45 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 45 cm |
| Diepte | 2 cm |
| Lengte | 45 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Webartikelnummer | 80523 |
| Collectie product |
| Baci |
| Samenstelling stof | Polyester, acryl, linnen, katoen & wol |
| Kleur | Ecru |
| Stof collectie | Dolce |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 0.5 kg |

