| Baci kussen in Vibio stof Beige 40 x 60 cm | |
| Op zoek naar de finishing touch voor jouw interieur? Dan bieden de Baci kussens de perfecte oplossing. Zo komt dit kussen zeer mooi tot zijn recht op zichzelf, maar ook in combinatie met andere stoffen. Bovendien kan je ook kiezen voor een mooi uniform interieur door de bekleding van jouw stoel, zetel of poef subtiel terug te laten komen. Met Baci heb je alle vrijheid om zelf jouw stijl te creëren. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Webartikelnummer | 605812 |
| Collectie product | Baci |
| Netto gewicht Product | 0.5 |
| Kleur | Beige |
| Stof collectie | Vibio |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Moment van levering kies je tijdens het bestellen |
| Bruto gewicht verpakking | 0.9 kg |