
| Baci kussen in Poco stof Dark Taupe 45 x 45 cm | |
| Op zoek naar de finishing touch voor jouw interieur? Dan bieden de Baci kussens de perfecte oplossing. Zo komt dit kussen zeer mooi tot zijn recht op zichzelf, maar ook in combinatie met andere stoffen. Bovendien kan je ook kiezen voor een mooi uniform interieur door de bekleding van jouw stoel, zetel of poef subtiel terug te laten komen. Met Baci heb je alle vrijheid om zelf jouw stijl te creëren. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 45 cm |
| Diepte | 2 cm |
| Lengte | 45 cm |
| Webartikelnummer | 619147 |
| Collectie product | Baci |
| Netto gewicht Product | 0.5 |
| Kleur | Taupe |
| Stof collectie | Poco |
| Samenstelling stof | Gerecycleerd polyester & katoen |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 1 kg |

