
| Baci kussen in Fresco stof Wenge 60 x 60 cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 2 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Webartikelnummer | 619281 |
| Collectie product | Baci |
| Netto gewicht Product | 0.5 |
| Kleur | Bruin |
| Stof collectie | Fresco |
| Samenstelling stof | acryl, polypropyleen, polyester & katoen |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 1.3 kg |

