

| Bagee tapijt Grey Ivory 200x300cm | |
| Door zijn bijzondere patroon en unieke textuur bestaande uit een subtiel lijnenspel springt het Bagee tapijt direct in het oog. De vervagende kleuren van deze uitvoering in Grey Ivory zorgen voor een schijnbaar verweerde uitstraling. Hierin banen de zachte ivooraccenten zich een weg doorheen de muisgrijze tinten. Dankzij zijn samenstelling uit polyester en katoen krijg je bovendien een zijdezachte textuur samen met een uitstekende kleurbestendigheid. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Webartikelnummer | 96003 |
| Collectie product | Bagee |
| Netto gewicht Product | 13 |
| Kleur | Grijs |
| Productietechniek | Machinaal gemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 7 - 8 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 15.2 kg |