

| Bagee tapijt White 240x360cm | |
| Door zijn bijzondere patroon en unieke textuur bestaande uit een subtiel lijnenspel springt het Bagee tapijt direct in het oog. De vervagende kleuren van deze uitvoering in White zorgen voor een schijnbaar verweerde uitstraling. Hierin banen de subtiele lichtgrijze accenten zich een weg doorheen de verschillende wit-en beigetinten. Dankzij zijn samenstelling uit polyester en katoen krijg je bovendien een zijdezachte textuur samen met een uitstekende kleurbestendigheid. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 360 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Webartikelnummer | 96010 |
| Collectie product | Bagee |
| Netto gewicht Product | 22.2 |
| Kleur | Creme |
| Productietechniek | Machinaal gemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 24.8 kg |