| Bakur tapijt Beige 200x300cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Webartikelnummer | 614492 |
| Collectie product | Bakur |
| Netto gewicht Product | 26 |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar |


| Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 26.5 kg |