


| Baroni eetkamerstoel in Volti stof Pearl met stoelpoot in natuurkleurig essenhout | |
| Baroni is compact en ingetogen van karakter. De afgeronde, gestoffeerde rugleuning contrasteert subtiel met de rechte, cilindervormige massief houten poten. Alles draait om proportie en eenvoud. Een stoel waarin vorm en comfort elkaar versterken, zonder overdaad. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 53 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Hoogte | 81.5 cm |
| Hoogte zitting | 49 cm |
| Diepte zitting | 47 cm |
| Hoogte rugleuning | 20 cm |
| Breedte zitting | 47 cm |
| Webartikelnummer | 647032 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Collectie product | Baroni |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 7 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Essenhout |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Pearl |
| Stof collectie | Volti |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Natuur |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Beschikbare houtsoorten | Natuurkleurig essenhout, Gerookt essenhour, Walnootkleurig essenhout |
| Materiaal frame stoel | Natuur essenhout |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 50000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 3-4 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 8.5 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |