| Basso poef L - Fresco stof Wenge Ø82xH33 | |
De kiezelvormige basso poef is multifunctioneel en brengt een gezellige sfeer met zich mee. Of hij nu dient als een comfortabele extra zitplaats tijdens een gezellig samenzijn, een charmante voetenbank in de woonkamer, of zelfs als een decoratief accent in de slaapkamer, deze poef past zich moeiteloos aan. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 81 cm |
| Diepte | 81 cm |
| Hoogte | 33 cm |
| Samenstelling stof | acryl, polypropyleen, polyester & katoen |


| Type stof |
| Plat geweven |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal poten | Kunststof |
| Detailkleur zitting | Wenge |
| Stof collectie | Fresco |
| Netto gewicht Product | 11.5 |
| Webartikelnummer | 635348 |
| Collectie product | Basso |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Garanties | All in House Service set voor 1-zit zetel in stof |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Bruto gewicht verpakking | 11.5 kg |

