

| Basso poef M - Brio stof Natural Ø70xH38cm | |
De kiezelvormige basso poef is multifunctioneel en brengt een gezellige sfeer met zich mee. Of hij nu dient als een comfortabele extra zitplaats tijdens een gezellig samenzijn, een charmante voetenbank in de woonkamer, of zelfs als een decoratief accent in de slaapkamer, deze poef past zich moeiteloos aan. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 73 cm |
| Diepte | 73 cm |
| Hoogte | 38.5 cm |
| Materiaal poten | Kunststof |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Brio |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Zwart |
| Type stof | Plat geweven |
| Webartikelnummer | 610180 |
| Collectie product | Basso |
| Netto gewicht Product | 9.3 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Garanties | All in House Service set voor 1-zit zetel in stof |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Bruto gewicht verpakking | 9.3 kg |

