| Biblio boekenkast in zwarte eik 60 x 36 x 205 cm | |
| De Biblio boekenkastreeks combineert een helder lijnenspel met een speelse vakverdeling, waardoor boeken en persoonlijke accenten elk hun eigen plek krijgen. De open indeling creëert een ritme van volumes en leegtes. Zo ontstaat een luchtige compositie die nooit zwaar aanvoelt. Mooi op zichzelf of gecombineerd tot een volledige boekwand die rust en samenhang uitstraalt. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 36 cm |
| Hoogte | 205 cm |
| Webartikelnummer | 65280 |
| Push to open | Ja |
| Aantal deuren | 1 |


| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Nee |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Nee |
| Collectie product | Biblio |
| Type kast | Boekenkast |
| Netto gewicht Product | 49.8 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal kast | Zwarte eik |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 2 - 3 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 49.8 kg |

