| Bijzettafel Ficono met rond blad in marmer kleur Bianco Carrara Ø40 x 46 cm | |
| De veelzijdige Ficono bijzettafel is de perfecte plek om jouw koffie of thee te zetten onder het genot van een rustige middag, of een koel drankje tijdens een gezellig moment met vrienden of familie. Zijn verfijnde en elegante ontwerp, met een conische voet en een rond blad, getuigt van tijdloze schoonheid en stijl, waardoor het een pronkstuk wordt in elk interieur. Maar wat deze bijzettafel echt doet opvallen, is het adembenemende marmerpatroon. Marmer is een natuurlijk en duurzaam materiaal en wordt gevormd door Moeder Natuur zelf hierdoor is elke bijzettafel een uniek kunstwerk op zich. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 46 cm |
| Webartikelnummer | 611656+611651 |
| Vorm tafelblad |
| Collectie product | Ficono |
| Kleur frame | Bianco Carrara |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Marmer |
| Materiaal tafelblad | Marmer |
| Kleur | Wit |
| Detailkleur tafelblad | Bianco Carrara |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |