

| Bijzettafel Levanto onderstel in gerookte eik en rond volkeramisch Ceramo blad in kleur Shilin Ø42 x 52 cm | |
| De veelzijdige Levanto bijzettafel is de perfecte plek om jouw koffie of thee te zetten onder het genot van een rustige middag, of een koel drankje tijdens een gezellig moment met vrienden of familie. Het elegante ontwerp, gekenmerkt door de conische en afgeronde basis uit gerookte eik, geeft je interieur een verfijnde en warme uitstraling. Maar wat deze bijzettafel echt doet opvallen, is het schitterende keramische tafelblad. Keramiek, een natuurlijk en robuust materiaal, voegt niet alleen een vleugje luxe toe aan deze bijzettafel, maar zorgt er ook voor dat deze gemakkelijk te onderhouden is. Kortom een stukje design om te koesteren. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 41.5 cm |
| Lengte | 41.5 cm |
| Hoogte | 52 cm |
| Webartikelnummer | 608116+608115+604353 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Collectie product | Levanto |
| Kleur frame | Donkerbruin (gerookt) |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Shilin |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |