

| Bijzettafel Levanto met onderstel en blad in walnoot Ø52 x 44 cm | |
| De veelzijdige Levanto bijzettafel is de perfecte plek om jouw koffie of thee te zetten onder het genot van een rustige middag, of een koel drankje tijdens een gezellig moment met vrienden of familie. Het elegante ontwerp, gekenmerkt door de conische en afgeronde basis uit walnoot, geeft je interieur een verfijnde en warme uitstraling. Kortom een stukje design om te koesteren. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 51.5 cm |
| Lengte | 51.5 cm |
| Hoogte | 44 cm |
| Webartikelnummer | 608125+608122+608133 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Collectie product |
| Kleur frame | Walnoot |
| Kleur tafelblad | Walnoot |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Walnoot |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Moment van levering kies je tijdens het bestellen |