| Bijzettafel Lucento onderstel in zwarte eik met rond glazen blad in grijze kleur Ø45 x 38 cm | |
| De Lucento salontafel is een echte blikvanger die vakmanschap en design naadloos combineert. Het tafelblad is vervaardigd uit uniek glaswerk: elk blad wordt in een zandstructuur gedrukt, waardoor het reliëf telkens anders is. Het subtiele zwart-grijze glas straalt elegantie en verfijning uit, terwijl het onderstel in zwarte eik zorgt voor stabiliteit, warmte en een tijdloze uitstraling. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 45 cm |
| Lengte | 45 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Webartikelnummer | 652605+652804 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Collectie product |
| Lucento |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Grijs |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Glas |
| Kleur | Grijs |
| Detailkleur tafelblad | Grijs |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |