| Blando tapijt Anthracite 160x230cm | |
| Maak kennis met het uitnodigende Blando tapijt. Het gezellige oppervlak en de tijdloze kleur maken van dit tapijt de ideale basis voor elk interieur. Dit tapijt is volledig gemaakt uit polypropyleen. Hierdoor is deze niet alleen zacht, maar ook zeer gebruiksvriendelijk en kleurvast. Bovendien is dit materiaal antistatisch, wat betekent dat het geen vezels verspreidt of stof aantrekt. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 230 cm |
| Lengte | 160 cm |
| Webartikelnummer | 123160 |
| Collectie product | Blando |
| Netto gewicht Product | 0 |


| Kleur |
| Zwart |
| Productietechniek | Machinaal gemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 16.2 kg |