| Blando tapijt Ecru 240x340cm | |
| Maak kennis met het uitnodigende Blando tapijt. Het gezellige oppervlak en de tijdloze kleur maken van dit tapijt de ideale basis voor elk interieur. Dit tapijt is volledig gemaakt uit polypropyleen. Hierdoor is deze niet alleen zacht, maar ook zeer gebruiksvriendelijk en kleurvast. Bovendien is dit materiaal antistatisch, wat betekent dat het geen vezels verspreidt of stof aantrekt. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 340 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Webartikelnummer | 123159 |
| Collectie product | Blando |
| Netto gewicht Product | 0 |


| Kleur |
| Beige, Ecru |
| Productietechniek | Machinaal gemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 3 - 4 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 35.9 kg |