| Bocca fauteuil in Dolce stof Feather | |
| Uitnodigend vormgegeven, met een zacht en gezellig karakter, de Bocca heeft een tijdloos ontwerp dat comfort en design harmonieus combineert. Deze fauteuil had als doel het gevoel van 'zitten op wolken' te creëren. Dit werd bekomen door de perfecte mousse te selecteren die het ideale evenwicht tussen zacht en stevig weet te vinden en dit te combineren met een chubby uiterlijk en ronde vormen. Het resultaat is een heerlijk geborgen gevoel. Hoewel de algehele uitstraling organisch en uiterst ontspannen is, straalt hij toch design en luxe uit. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 74 cm |
| Diepte | 84 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Webartikelnummer | 611556 |
| Collectie product |


| Draaibaar | Ja |
| Netto gewicht Product | 31.5 |
| Materiaal zitting | Stof |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Feather |
| Stof collectie | Dolce |
| Samenstelling stof | Polyester, acryl, linnen, katoen & wol |
| Slijtvastheid (Martindale) | 30000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5-6 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 31.5 kg |

