| Bocca fauteuil in Ritmo stof Pearl | |
| Bocca nodigt uit met zijn zachte, organische silhouet. De ronde lijnen creëren een fauteuil waar rust en comfort samenkomen. De slanke rugleuning met verfijnd lijnenspel geeft Bocca een luchtige uitstraling en laat hem in compactere ruimtes moeiteloos tot zijn recht komen. Comfort met karakter. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 74 cm |
| Diepte | 84 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Webartikelnummer | 611471 |
| Collectie product | Bocca |
| Draaibaar | Ja |


| Netto gewicht Product |
| 31.5 |
| Materiaal zitting | Stof |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Pearl |
| Stof collectie | Ritmo |
| Samenstelling stof | Polyester & acryl |
| Slijtvastheid (Martindale) | 80000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 31.5 kg |
| Garanties | All in House Service set voor 1-zit zetel in stof |

