| Bomba fauteuil in Ritmo stof Pearl | |
| De Bomba fauteuil brengt rust in vorm. Zachte, organische lijnen vloeien samen in een lage, brede zitting met royale rugleuning en afgeronde armleuningen. Verticale stiknaden volgen subtiel de ronding. Een zorgvuldig gekozen mousse zorgt voor het ideale evenwicht tussen zacht en stevig. Vorm en comfort in harmonie. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 90 cm |
| Diepte | 84 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Webartikelnummer | 611303 |
| Collectie product | Bomba |
| Draaibaar | Nee |


| Netto gewicht Product |
| 36.5 |
| Materiaal zitting | Stof |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Pearl |
| Stof collectie | Ritmo |
| Samenstelling stof | Polyester & acryl |
| Slijtvastheid (Martindale) | 80000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 36 kg |
| Garanties | All in House Service set voor 1-zit zetel in stof |

