| Bowery theelichthouder onyx Travertine Ø10xH6cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Webartikelnummer | 614464 |
| Collectie product | Bowery |
| Netto gewicht Product | 0.7 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 0.7 kg |