| Bowery theelichthouder onyx White Ø14xH9,5cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 14 cm |
| Lengte | 14 cm |
| Webartikelnummer | 614457 |
| Collectie product | Bowery |
| Netto gewicht Product | 1.7 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 1.7 kg |