







| Campo hoekzetel 4,5-zit in Brio stof Linen | |
| Campo combineert golvende vormen met een flexibel, meebewegend karakter. Verstelbare rugleuningen laten je moeiteloos wisselen tussen actief zitten en ontspannen loungen. De vorm blijft natuurlijk en ondersteunend, afgestemd op het moment. Brede armleuningen zorgen voor extra comfort. Een modulaire sofa die zich aanpast aan jouw manier van leven. | |
| Merk | JUNTOO |
| Diepte ligstuk | 196 cm |
| Breedte | 353 cm |
| Diepte | 196 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Hoogte zitting | 46 cm |
| Diepte zitting | 60 cm |
| Hoogte armleuning | 59 cm |
| Relaxfunctie | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 639802+639799 |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 4 tot 5 personen |
| Opstelling | Hoekzetel L 4,5-zit met ligstuk links |
| Collectie product | Campo |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Linen |
| Stof collectie | Brio |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Land van herkomst stof | Azië |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 14 - 15 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |
| Garanties | All in House Service set voor grote zetel in stof |