| Campo hoekzetel 4,5-zit in Brio stof Sesame | |
| Campo combineert golvende vormen met een flexibel, meebewegend karakter. Verstelbare rugleuningen laten je moeiteloos wisselen tussen actief zitten en ontspannen loungen. De vorm blijft natuurlijk en ondersteunend, afgestemd op het moment. Brede armleuningen zorgen voor extra comfort. Een modulaire sofa die zich aanpast aan jouw manier van leven. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 353 cm |
| Diepte | 196 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Hoogte zitting | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 59 cm |
| Diepte zitting | 60 cm |
| Diepte ligstuk |


| Webartikelnummer | 639818+639823 |
| Relaxfunctie | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 4 tot 5 personen |
| Opstelling | Hoekzetel L 4,5-zit met ligstuk rechts |
| Collectie product | Campo |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Taupe |
| Detailkleur zitting | Sesame |
| Stof collectie | Brio |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Kleur poten | Zwart |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 14 - 15 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor grote zetel in stof |

