

| Campo hoekzetel 5-zit in Fresco stof Natural | |
De Campo is het resultaat van meer dan twintig jaar vakmanschap en vormt de perfecte combinatie van modern design en ultiem comfort. Het ontwerp is geïnspireerd door de vloeiende, natuurlijke vormen van het Italiaanse berglandschap. Zo brengt de Campo de natuur in je huis en heeft hij een dynamische uitstraling. Op gebied van comfort is deze zetel een luxueuze ervaring. De verstelbare rugleuningen, eenvoudig met één handbeweging naar voren en achteren te schuiven, bieden totale vrijheid hebt om zitplaatsen van verschillende dieptes te combineren. Met de rugleuning achterover biedt Campo een diepe lounge-ruimte die perfect is om in weg te zakken en met de rugleuning in de naar voren is het een van de meest comfortabele banken die we aanbieden om rechtop te zitten. De brede armleuningen van de bank bieden extra comfort en veelzijdigheid. Ze zijn ideaal om jouw hoofd op te leggen voor een ontspannen rustmoment of om je armen te ondersteunen als je rechtop zitten verkiest. Of je nu een rustige plek zoekt om te lezen of een bruisend middelpunt van je gezinsleven, de Campo is de perfecte keuze. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 385 cm |
| Diepte | 196 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Hoogte zitting | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 59 cm |
| Diepte zitting | 60 cm |
| Diepte ligstuk | 196 cm |
| Webartikelnummer | 640528+640535 |
| Relaxfunctie | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 5 personen |
| Opstelling | Hoekzetel L 5-zit met ligstuk XL rechts |
| Collectie product | Campo |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Fresco |
| Samenstelling stof | acryl, polypropyleen, polyester & katoen |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Kleur poten | Zwart |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 14 - 15 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor grote zetel in stof |