


| Carusi eetkamerstoel in Brio stof Natural met stoelpoot in natuurkleurig essenhout | |
| Carusi brengt zachte vormen en strakke lijnen samen in een compact ontwerp. De afgeronde rugleuning en zitting nodigen uit om te blijven zitten. De rechte poten in massief hout brengen structuur. Het geheel straalt rust en evenwicht uit. | |
| Merk | JUNTOO |
| Hoogte rugleuning | 22 cm |
| Breedte zitting | 46 cm |
| Breedte | 53 cm |
| Diepte | 53 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Hoogte zitting | 50 cm |
| Diepte zitting | 45 cm |
| Netto gewicht Product | 8 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 647021 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Carusi |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Beschikbare houtsoorten | Natuurkleurig essenhout, Gerookt essenhour, Walnootkleurig essenhout |
| Kleur poten | Natuur |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Essenhout |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Brio |
| Materiaal frame stoel | Natuur essenhout |
| Productie techniek poten | , |
| Land van herkomst stof | Azië |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 9 - 10 weken |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 9.5 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |